| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τετάρτη | Μηχανή diesel - που οδηγείται |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | dth μηχανή διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μικρό εξοπλισμό γεωτρήσεις πυρήνα, εξοπλισμός γεωτρήσεις πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 200μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης δειγματοληψίας εδάφους |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεωνυψηλή απόδοση, ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |