| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Γελολογική έρευνα, μηχανή αποκοπής |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πυρήνα, μηχανή γεώτρησης πυρήνα, |
|---|---|
| Ονομα | Φορητή συσκευή γεωτρήσεων πυρήνα, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Όνομα προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων διαμαντιών,υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Ονομα | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα, Μηχανή τρύπησης πυρήνα, εξοπλισμός τρύπησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις σήραγγας, υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεις πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πυρήνα δειγματοληψίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Ονομασία | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων διαμαντιών |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις πυρήνα, υδραυλική μηχανή γεωτρήσεις |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεώτρησης για τη δειγματοληψία πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 600 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |