| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 36m |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |