| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Πολυλειτουργικό υδραυλικό εξοπλισμό γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα |
| Τύπος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Τύπος δύναμης | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Τύπος δύναμης | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Τύπος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Τύπος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |