| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού, εξοπλισμός τρύπησης πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 85 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 300 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |