| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Διάμετρος | 89mm |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Διάμετρος | 102mm |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Τύπος νήματος | Ρεμέτ / Μέτζκε |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος | Κομμάτι τρυπανιών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Ονομα | tricone κομμάτι κυλίνδρων |
| Χρήση | Καλά γεώτρηση, εξόρυξη μεταλλεύματος, πετρέλαιο, εξόρυξη άνθρακα / PCD εμποτισμένο διαμαντένιο εξερε |