| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 600 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα, Μηχανή τρύπησης πυρήνα, εξοπλισμός τρύπησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις σήραγγας, υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεις πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική τρύπα, τρύπα τρυπών, τρύπα πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μέγεθος (L*W*H) | 8100*2300*3270mm |