| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | εξοπλισμός γεώτρησης πηγών νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πυρήνα, μηχανή γεώτρησης πυρήνα, |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητή συσκευή γεωτρήσεων πυρήνα, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού,Υδραυλική συσκευή τρύπησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων υδροπηγών/Εξοπλισμός γεωτρήσεων υδροπηγών |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |