| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ανύψωσης | 14 τόνοι |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 68 kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 200 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 300500m |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 300500m |