| Product name | Mini Air Compressor For Sale |
|---|---|
| Mame | Piston Air Compressor |
| Power source | Diesel |
| Motor power | 18.5kw |
| Air Delivery | 4m3/min |
| Product name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Piston Air Compressor |
| Power source | Diesel |
| Motor power | 15kw/20hp |
| Air Delivery | 2.8m3/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 41 kW |
| Μάρκα κινητήρα | XICHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | αεροσυμπιεστές βιδών |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 110 kW |
| Εργασιακή πίεση | 10bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπιεστήρας αέρα με βίδα εξόρυξης |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Μηχανή ντίζελ | YUCHAI |
| Δύναμη κινητήρα | 191 kw |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυναμικότητα | 18m3/λεπτό |
| Εργασιακή πίεση | 17Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |