| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 360L |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα πηγή νερού |
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής υψηλών βιδών |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |