| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,55 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW/5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,7 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW/7.5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυναμικότητα | 20m3/min |
| Εργασιακή πίεση | 20 bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Στρογγυλοπνευματικό συμπιεστή, Στρογγυλοπνευματικό συμπιεστή |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 360L |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού, εκρήξεις ορυχείων. |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού, εκρήξεις ορυχείων. |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα πηγή νερού |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |