| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,7 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW/7.5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα,Στρογγυλομετρητής αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Μηχανή ντίζελ | YUCHAI |
| Δύναμη κινητήρα | 191 kw |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Μηχανή ντίζελ | YUCHAI |
| Δύναμη κινητήρα | 191 kw |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπιεστή αέρα, φορητός συμπιεστής αέρα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 239KW |
| Κατανάλωση αέρα | 24m3/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Ειδικότητα | Υδραυλική ρύθμιση, ελαφρύ βάρος, υψηλή απόδοση γεώτρησης |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού, εκρήξεις ορυχείων. |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 240kw |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα πίεση | 10.3 150 bar PSI |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 240kw |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα πίεση | 10.3 150 bar PSI |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Τύπος | Γύρισμα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής υψηλών βιδών |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Σταθερός συμπυκνωτής αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |