| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Δύναμη (w) | 132 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός γεώτρησης πηγαδιών |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yunnei |
| Δύναμη (W) | 60kw |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού, εξοπλισμός τρύπησης πηγών νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yunnei |
| Δύναμη (W) | 60kw |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Μηχανή | Yuchai |
| Όνομα | Καλά τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, κινητό γεωτρύπανο, γεώτρηση πηγάδι |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 82 KW |