| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 70KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Κατανάλωση αέρα 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Δύναμη | 56.5kw |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Δύναμη | 53KW |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 200 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο/Ερπυστριοφόρο Γεωτρύπανο |
|---|---|
| όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς | 316 kW |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Μηχανή | Yuchai |