| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, καλά τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός νερού |
| Δύναμη (W) | 73KW |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 73KW |
| Βάθος διάτρυσης | 200m |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | WEICHAI |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρυσης | 400m |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Product name | core drilling rig ,Core Drilling Machine,core drilling equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εδαφολογικής έρευνας |
| Ειδικότητα | Ασύρματα τηλεχειριστήρια, υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, υδραυλικό έλεγχο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |