| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |