| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-400mm |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικός |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| όνομα | μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων DTH |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Σειρά τρυπών τρυπανιών | 90-200 χιλ. |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90200mm |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Δύναμη (W) | 73.KW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-200mm |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Κατανάλωση αέρα 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ενισχυτική δύναμη | YUCHAI |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 4500kg |
| Διάσταση (η) | 5500*2050*2200mm |
| Δύναμη (w) | 37KW |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 4500kg |
| Διάσταση (η) | 5500*2050*2200mm |
| Δύναμη (w) | 37KW |