| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Σειρά τρυπών τρυπανιών | 90-200 χιλ. |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90200mm |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Δύναμη (W) | 73.KW |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατανάλωση αέρα | 16m3/min |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115150mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Μηχανή | Yuchai |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 179kw |