| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, οδηγός σωρού, οδηγός σωρού μηχανή |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλιακός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλιακός οδηγός, περιστροφικός οδηγός, γήινος οδηγός, βίδα οδηγός. |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Δύναμη ανύψωσης | 18kN |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Εφαρμογή | rilling λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας με τρυπάνι, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή επίδοση, υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500kg |
| Διάσταση (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |