| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Machine type | Drilling Equipment |
| Πλεονέκτημα | Υψηλής απόδοσης, αυτόματο με σύστημα αλλαγής ράβδου |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εδαφολογικής έρευνας |
| Ειδικότητα | Ασύρματα τηλεχειριστήρια, υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, υδραυλικό έλεγχο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |