| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Product name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 300500m |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης γεωτρήσεων,εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 200m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική συσκευή γεωτρικής πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητή συσκευή τρυπανισμού πυρήνα, Μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία προϊόντος | dth μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Κατανάλωση αέρα | 1836m ³ /min |
| Εφαρμογή | διάτρηση φρεατίων νερού |
| Όνομα | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φορητή πνευματική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | dth μηχανή διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |