| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 176kw |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομα | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 4176mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 70-100mm |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Namer | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Διάμετρος τρυπανιού | 60-80mm |
| Ονομασία προϊόντος | Η μονάδα γεωτρήσεις DTH, |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπαντικής μηχανής DTH |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας DTH, Μηχανή τρυπείας DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένη συσκευή γεωτρήσεις DTH, συσκευή γεωτρήσεις με έλκη |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπαντικής μηχανής DTH |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |