| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Διοδηγός σωρός, Ηλιακός οδηγός σωρού, Μηχανή οδηγός σωρού |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 30 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωρός, Εγκαταστάσεις οδήγησης σωρού, Ηλιακός οδηγός σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικός οδηγός σωλήνα, Στρογγυλοδηγός σωλήνα, Συσκευή γεωτρήσεις σωλήνα |
| Πλεονεκτήματα | υψηλής απόδοσης, κεντρική πλατφόρμα ελέγχου λειτουργίας |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική, Σχεδιασμός Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υδραυλική ρύθμιση, ταχεία ταχύτητα οδήγησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού, Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | υδραυλικό γεωτρύπανο γεώτρησης νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, Μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεωτρήσεων γεωτρήσεων προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Μηχανές ντίζελ |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |