| Ονομασία προϊόντος | Ηλιακός οδηγός σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή οδήγησης σωρός, δονητικός οδηγός σωρού σφυριού |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Δύναμη (w) | 132 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Κλειστή λέξη | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Δύναμη (w) | 132 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Δύναμη (w) | 132 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |