| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 36m |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
| Όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |