| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 95kw |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 95kw |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling depth | 300m |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, Μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεωτρήσεων γεωτρήσεων προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων πηγών νερού,υποβρύχια γεωτρήσεων πηγών νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μάρκα κινητήρα | Κουάντσεϊ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Όνομα | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού που τρυπά καλά τον εξοπλισμό με τρυπάνι |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Ονομασία | Μηχανή διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρυσης | 400m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, βαθύς καλά τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, κινητό γεωτρύπανο, γεώτρηση πηγάδι |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Χρήση | Φρεάτιο νερού |