| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Πίεση εργασίας | 32 Mpa |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Πίεση εργασίας | 32 Mpa |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90400mm |
| Κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35KN |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Περιστροφική ροπή | 3300N.m |
| Κατανάλωση αέρα | 16m3/min |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |