| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική τρύπα, τρύπα τρυπών, τρύπα πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρυπείας DTH, Μηχανή τρυπείας DTH |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 70-100mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 1400 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |