| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 1400 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Όνομα | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Βάθος διάτρυσης | 30m |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Τύνελ, τρύπα εκτόξευσης, ορυχείο, εργασίες κατασκευής |
| Βάθος διάτρυσης | 100m |
| Ονομασία προϊόντος | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |